valu õlas ja käes 14.10.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Juba kuu aega vaevab mind valu parema õla piirkonnas..aeg-ajalt lööb valu ka käe ülemisse piirkonda ning selga. Perearst määras kangema spordikreemi ning soovitas kasutada pipraplaastrit. Tema leidis, et tegemist õlanärviga, mis on saanud külma. Tulemusi ei ole kreem ega plaaster andnud. Valu esineb just teatud liigutuste korral...jooksmisel ja rulluisutamisel ei ole häda midagi, kuid käele toetavaid harjutusi ja venitusi tehes esineb valu. Palun soovitusi, kuhu antud probleemiga pöörduda - perearsti soovitustest tundub et jääb väheks. Ette tänades!
Ps! Olen 25 a. naisterahvas. Varem sellelaadseid probleeme esinenud ei ole. Tegelen jooksmise, rulluisutamise ja pilatesega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik, et tegemist on kõõlusevenitusega. Tuleks rääkida spordiarstiga või tulla konsultatsioonile, kui probleem püsib.

tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos