Pea on "paks" ja pidevalt nõrgalt valutab 10.09.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul tihtipeale (vahel päevi järjest) on pea justkui vati sees, ja tuikav, suruv valu on. Silmad oleks kah justkui udused. Mõnikord on ka selline tunne, et kukun kokku. Samas jõudu ja energait on kõike teha, magan hästi.
Olen üsnagi depressivne ja pidevalt muretsev, samas mingeid rohtusid seetõttu kasutanud pole.
Kas selline tunne võib olla pigem stressist (viimasel ajal on mõned suguslased raskelt haigestunud, ja otsin endaltki sümptomeid), või peaks arstile minema?
Olen aastaid doonorika käinud, verd on uuritud, see on korras. Viimastel aastatel on esinenud saigedasi külmetushaigusi, ka õskkoopapõletikku.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on ärevusseisundist tingitud kaelalihaste toonuse tõus ja muud häired. Tavaliselt seisund ise ei möödu. Soovitan tulle konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591