valutav pea ja silmad 01.08.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
kuu aega tagasi hakkasid mul silmad valutama,käsisn silmaarstil ,seal öeldi,et kõik korras aga arvuti kasutamiseks ja autoga sõitmisel võiks prille kasutada(nõrgad prillid,pole isegi lubade peale vaja märkida)
nüüd aga ei kannata ma arvuti taga istuda ja pea hallab kuklast valutama,kohe selline pressimise tunne ja kuumal valu lööb sisse.pärast on pea uimane ja käib natuke ringi,silmad samas valutavad.
kas selliste nähtudega võib olla nt tegemist kaela radikuliidiga,sest kael ka valutab pidevalt.

Ilusat päeva
Katrin

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline ongi kaelalihaspinge ja sealt tulenev kuklanärvide ärritus.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591