Sõrmede tundlikus kadunud 21.07.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba üle kuu on vasakul käel 3 sõrme tuimad (pealt silitades oleks kui võõras käsi) olen 35 a. vana ja midagi sellist pole enne kogenud.Arst soovitas ravida kapsalehega.Äkki oskate soovitada midagi tõhusamat? Mis võib olla põhjus?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Käenärvi kahjustus võib anda tuimustunnet sõrmedes, mis pikkamööda iseeneslikult paraneb, kui vältida närvikahjustuse kordumist. Seega on oluline teada põhjust. Põhjuse selgitab aga neuroloog.

Dr. Ain Pajos