Tundlik okserefleks 08.07.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Kas midagi annaks ette võtta ülitundliku okserefleksi puhul? Hambaarstil on raske minuga töötada, mul on raske hambaid pesta ja vahel aitab sellestki, kui väljas tuleb tuul vastu nägu, siis ajab ka öökima. Paar korda on juhtunud, et okse tuleb suhu. Vahel olen uimane ka. Peavalusid ei ole ja magan öösiti hästi. Kardan juba, et äkki on ajus midagi valesti. Oleksin rõõmus, kui oskaksite anda nõu.

Maria (36-a)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ainus võimalus on arsti eelnevalt hoiatada, et ta saaks kasutada limaskestade tuimestust.