ei saa uinuda 02.07.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere
Mure selline, et õhtul ei tule und,kerlen ja väänlen vahest 1-2-3ni.
Aasta algusest esinesid muud kaebused lisaks(süda valutas, raske olla, jõuetus).Kahtlustati südamelihasepõletikku aga kuna analüüsid olid korras siis arvas arst, et see on mingi ärevus ja kirjutas raviks IXEL kapsleid.Tarvitasin 4kuud.Muud sümptomid kadusid ruttu aga unega endiselt kehvad lood.Siis küll uinusin nii tunni jooksul.
Nüüd aga sama probleem.Uuesti arsti juures käies kirjutati mulle Somnols tablette.Võtta 1/2 neil õhtutel kui hommikul vaja tööle minna.Ei aita.Vahest võtan terve tableti ja ikka ei miskit.
Muidu olemine ok, mingit rahutust ega närvilisust pole.Ainult menstruatsiooniga on kummalised lood.Juba teist kuud pole, rasedust samuti.
Sünnitasin 2aastat tagasi, laps magab rahulikult.
Mida teha?Kuhu lisaks pöörduda?
Tänud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Psühhiaatri või neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos