jalg 19.06.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere!
poolteist kuud tagasi oli tugev valu alaseljas ja peale seda enam varba peale tõusta ei saanud. neuroloog ütles, et mingi reaktsioon (kanna kohale lüües) olevat kadunud. kompuuter näitas diski väljasopistumist (L1S5).
nüüd saan jälle varvastel kõndida, valu pole ammu enam. aga ikka miski segab normaalset käimist, võtab lonkama. kas see kadunud reaktsioon üldse taastub ja kaua see aega võtab? kas oleks vaja massaži? võimlen küll.

tänud ette vastuse eest!
raio (43)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Närvikahjustuset paranemine kestab 3-6 kuud. Tuleb jätkata võimlemist.

Dr. Ain Pajos