Pidev painav peavalu 16.06.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen aastaid hädas olnud peavaludega, millele pole arstide poolt põhjust leitud. Olen käinud ka kompuutertomograafi uuringul,kõik tundub nagu korras olevat.Viimasel ajal olen tähele pannud , et peavalu on seotud otseselt söömisega. Pärast sööki tekivad alguses kõhugaasid,varsti hakkab pea valutama,mida ka tabletid ei leevenda.Viimasel kuul on asi nii hull, et ei ole päeva, kui mu pea ei valuta. Olen lugenud veregrupi dieedi raamatut,üritanud süüa toitaineid, mis minu veregrupile soovitatud,aga peavalu pole ikka kontrolli alla saanud. O-veregrupile on vastunäidustatud piimatooted,teraviljatooted,isegi kartul.Väga raske on isegi oma menüüd koostada.Pealegi piimatooted täielikult menüüst välja lülitades tekib vist varsti organismis kaltsiumipuudus?Kui teaks, et veregrupidieedist kasu oleks,võtaks asja tõsisemalt(laseks teha personaalse vere uuringud)Praegu on olukord täiesti masendav,pea valutab päevast päeva,tabletid ei aita,neuroloogi vastuvõtule pääseb Tartus alles mitme kuu pärast(ja kuna olen seal mitu korda käinud,pole mul suurt lootust, et ka seekordne käik asja parandab)Andke palun nõu,mida teha!
Siiri Tartust

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Veregrupidieedi raviefekt ei ole tõestatud. Peavalude õige põhjus selgub spetsialisti (neuroloogi) vastuvõtul.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591