näpp tuim 09.06.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tegin mootorsaega tööd, ning peale pikemat vibreemist on yks näpp selle tulemusena suht tuim, kuigi katsudes tunnen teda hästi, valu ei tee. lihtsalt õrnalt puudutades nagu oleks tuim( umbes sama effekt kui käsi kylm on siis ei tunne ka midagi ) kas see läeb mõõda aja pikku või tuleks põõrduda kuhugi ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on tegemist kompressioonist tingitud käenärvi kahjustusega. Paranemine on võimalik, kuid võtab aega.

Dr. Ain Pajos