Valu rindkeres 06.05.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kukkusin ca 4 nädalat tagasi. Kuna kaotasin teadvuse(veresuhkur langes liiga madalale, olen diabeetik, samuti eelnes sellele pikem periood alkoholi tarvitamist), ei teagi täpselt mille otsa kukkusin. Maas olid tööriistad, värvipurgid. Kukkumise järgselt tugevad valud vasakus küljes roiete vahel. valu pole kuhugi kadunud, esialgu sain lebada ja magada seliliasendis või paremal küljel, praegu ei saa juba 2 nädalat üldse lamada ega magada. Puutudes ei leia ühtki valupunkti, samuti on kaks röntgenit näidanud, et luumurde pole. valu on teatud asendites või äkilise liigutusega. Siis on valu nii tugev, et võtab hinge kinni. olen 52 aastane mees, täiesti kurnatud valust ja magamatusest. Kuhu pöörduda, mida teha.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Diabeedi korral võib närvivigastus anda kestvaid valusid. Kui rö. pilt rinnalülidest on tehtud ja valud püsivad, tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591