Millest see tuleneb? 05.05.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 20 aastane noormees(pikkus 180, kaal 82) ja viimasel ajal on suht "keeruline" olnud.Nimelt mitte mingi põhjusetta lähvad jalad ja käed külmaks, vahepeal lööb käe juures veeni terav valu ja süda puperdab, ning peale seda on suur nõrkus ja väsimus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalikke põhjuseid on mitu ja diagnoos selgub läbivaatuse ja uuringute järgselt.
Alustage perearsti külastusest.

Dr. Ain Pajos