peas raske tunne 23.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

probleem selles ,et peas on hästi raske ja pressiv tunne nagu oleks vee all. parema poole käsi ja jalg väsivad ära ja on loiud,samas kui vaskul poolel on kõik korras. Olen põdenud depressiooni pikalt.Ise pelgan ,et äkki on insult või midagi veel hullemat!

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Peate oma probleemiga pöörduma neuroloogi vastuvõtule.
Neuroloog uurib Teid objektiivselt ja vajadusel teeb täiendavaid uuringuid ka.
Ja ka depressioon võib anda väga erinevaid kehalisi kaebusi.
Kindel on see, et pole mõtet oma meeleolu rikkuda haigusest mõtlemisega, praegu aitab Teid tegutsemine ja põhjuse väljaselgitamine.
Selleks edu soovides,
katrin kaarna