paanika h2íre? 21.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere, hetkel kogen juhuslikke sydame pekslemisi, rindkere valusi ja hingamis raskusi. selliseid seikasid tekib suht suva juhtudel, kodus/v2ljas/bussis/s6bralikus seltskonnas jne. syda/veri/kopsud/ on arsti poolt terveks tunnistatud edasi on suunatud neuroloogi juurde kuid nende vastuv6tu aeg on liiga kaugel et ei ole kindel kas soovin 1-2kuud oodata kui perearsti s6nade j2rgi on tegu paanika h2irega. kuna viimane ei tapa siis ei leia sundivat p6hjust sellese syveneda.

olen 21a. m. v2gagi rahuliku iseloomuga, sundm6tteid a. foobiaid ratsionaalse m6tlemise k6rval ei tunnista. paanika h2ireid elan yle ka suht analyytilise pilguga.
kuna selles osas teadmisi eriti ei ole siis ootaks l6busat v6i huvitavat vastust.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõik mis ei tapa, tuleb kokkuvõttes kasuks. Soovitan regulaarset kestvat sporti.

Dr. Ain Pajos