raske tunne oeas 21.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere! probleem järgmine: olen pikemat aega vaevelnud depressiooni käes ,mis erinevaid ravimeid proovides on nüüd kontrolli alla saadud. Samas on peas raske ja rusuv tunne nagu oleks vee all ning kerge pearinglus,samas lööb keha paremasse poolde jäsemetesse närvivalusid ja jäsemed on kuidagi süldid ja väsivad kiiremini kui vasku poole omad. Peas on ka siin seal torked ja kaelasooned on kanged ning parem silm kuidagi kisub ning parem näopool on muutunud tsipa hellemaks kui vasak.-torked peas tunduvad olema rohkem närvivalu torkete moodi. Kas peanaha alused närvid võivad valu tekitada ja ka halba enesetunnet,või millega on tegemist?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist depressioonist tingitud regulatsioonihäiretega. Õige raviga peaksid need vaevused kaduma.

Dr. Ain Pajos