torkiv kukla valu 09.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere.mul selline mure,et detsembri kuust saadik on kukla piirkonnas hammustades,aevastades terav valu.perearst kirjutas diclofenaci.võtsin kümme päeva,ei ole paremaks läinud.algul oli paremal pool nüüd mõlemal pool kuklas selline tuim valu selline paks tunne on.tehtud on kaela pilt ,see pidi korras olema.olen määrinud kaela voltareniga.käisin ka neuroloogil.seal öeldi,et kaela valu.mis aitaks.kas tegemist võib olla ajukasvajaga.olen 34a.kahe lapse ema.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tavaliselt ajukasvaja ei alga valudega. Sage kuklavalude põhjus on kaelalihaste pingest tingitud kuklanärvide ärritus. Tihti on vajalik ravikuur valu ja põletikuvastaste, samuti lihasspasmi leevendavate ravimitega. Aidata võib ka massaazikuur kaela ülaosale - kuklale.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591