Epilepsiaravimid ja rasestusvastased vahendid 05.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Ei tea, kas peaksin selle küsimusega pöörduma künekoloogi või neuroloogi poole. Künekoloog, kelle poole selle murega pöördusin, soovitas esmalt küsida siiski neuroloogi käest.

Olen 22-aastane neiu. Veidi üle aasta diagnoositi mul epilepsiahoog, mistõttu tarbin ravimit Timonil. Kuna mitmed antibeebipillid kaotavad selle ravimiga mõju, siis kas on olemas üldse mingeid vahendeid, mis aitaksid Timonili trvitades vältida rasestumist (kuna mul on olemas kindel partner, ei taha kasutada kondoomi).

Siiralt Teie nõuannet ootama jäädes!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võib kasutada emakasisest spiraali.