puusa valud 01.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 32a naine.
Mure järgmine. Istuma laskudes ja istumast tõustes käib puusadest läbi selline tugev valu. Mitte terve päeva aga tavaliselt hommikupoole ja õhtuti. Sellised valud hakkasid novembrist 2007. Meie perearst arvas, et silmaga pole nagu midagi näha ja ju läheb ise üle, ma olevt veel noor inimene. Kuid kas tegelikult on siiski muretsemiseks põhjust või tõesti läheb ise üle??
Ette tänades!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui üle ei ole läinud, tuleks pöörduda spetsialisti poole. Soovitan alustada ortopeedist või reumaarstist.

Dr. Ain Pajos