vasaku käe väike sõrm ei tööta? 18.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Juba üle kuu vasaku käe väike sõrm ja käelaba kuni küünarnukini ei tööta.Sörm liigub,aga valutab ning külmetab ning on jõuetu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik, et viga on saanud käenärv luukanalis küünarliigese piirkonnas nt. magades sügavalt küünarnukist kõverdatud käega. Diagnoosi selgitab neuroloogi läbivaatus ja närviuuring.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591