jalad 12.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 24.a noormees ja mul selline mure,et mul külmetavad jalad koguaeg. Ööseti magan sokid jalas ja päevas soendan jalgu mitmeid kordi kuna varbad külmetavad igapäev isegi soojas toas.Milles võib asi olla ja kuhu pöörduda. Tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on tegemist nahaveresoonte regulatsioonihäirega. Külmetavad jalad esinevad tihti koos migreeniga. Võiks konsulteerida vasoloogiga.

DR. Ain Pajos