Valu seljas ja käes. 10.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 40-astane naine. Kurdan Teile valu üle seljas ja käes. Asi sai alguse paar-kolm nädalat tagasi, kui tundsin seljas paremal pool valusat punkti. Arvasin, et läheb üle - aga ei. Aina hullemaks läks. Valu levis üle parema selja poole ja turja ja nüüd valutab ka parem käsi. Valu on kohati selline nagu kuumaks kõik ja katsudes leian ka mõne valusa punkti. Kas tegemist võib olla neuroloogilise valuga?
Teile kirjutada soovitas üks tuttav, kes on Teilt abi saanud, kuigi mitte just sellises probleemis.
Aga mul on muidki probleeme - nimelt juba aegu väldanud ärevus ja kohati isegi paanika. Võtsin pool aastat Cipralexi, aga suhteliselt tulemuseta. See kõik kurnab ja väsitab väga.
Kas selliste probleemidega võiks kohe Teie vastuvõtule tulla või peaks enne perearsti poole pöörduma.

Lugupidamisega,
Murelik

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nt. kaelaradikuliidiga. Soovitav on teha rö. ülesvõtted kaelalülidest (saab teha läbi perearsti) ja helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos