difuusne astrotsütoom g2 17.02.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

stmõned kuud tagasi opereeriti mul ajukasvaja diagnoos diafuusne astrotsütoom g2 kasvaja õnnestus eemaldada osaliselt järel kontrollis selgus esineb endiselt ajuturset
ravimina kasutan prednnesoloni
kas kasvaja on halvaloomuline mulle öeldi ey mitte kiireloomuline ja keskmine kas on võimalik kakiiritus või keemia ravi.kas see kasvaja varjant on üldse ravitav.kas on võimalikud korduvad operatsioonid.mis toime on prednesoloni. vastust oodates ja ettetänades. riina

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sellele küsimusele saab vastata vaid operatsiooni teostanud neurokirurg.

Dr. Ain Pajos