karpaaltunneli sündroom 15.02.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Operatsioon oli 10.12.07.Käsi on endiselt haige. Olen tarvitanud mitmeid ravimeid,lisaks magnet ravi ja elektri ravi.Haava ümbrus on turses ja valus.Valu kiirgab ka käe randmesse.Olen haiguslehel ja pean ootama millal paraneb.Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjust muretsemiseks on küll. Võtke kontakti operatsiooni teostanud arstiga.

Dr. Ain Pajos