kipitav valu kuklas 11.02.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
juba pikema aja jooksul olen tundnud kuklas imelikku tunnet. Seda ei saagu justkui valuks nimetada, pigem kukal vasakult poolt nagu kipitaks või suriseks.
Lisainfoks - olen 37 nädalat rase. Probleemiks on olnud pikemat aega ka hormonaalne igemepõletik ning sellega kaasnevad(hambaarsti sõnul) suurenenud ja valulikud lümfisõlmed lõua all.
Kas kuklaprobleem, igemed ja lümfisõlmed võivad omavahel kuidagi seoses olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuklavalu on tõenäoliselt seoses kaelalihaste pingege ja närviärritusega. Aidata võib kaela ülaosa massazikuur.

Dr. Ain Pajos