kolded peas. 08.02.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

minul on tehtud pea uuring ja leiti et frontoparietaalse valgeaines on enam subkortikaalselt mitmeseid hüperintensiivse signaaliga koldeid flair ja t2 rezhiimis tegemist on demüelinisatsioonikolletega.kas teie oskate öelda mis need kolded tervisele teevad .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sellele saab vastata vaid peale Teie haiguskäiguga tutvumist. Küsige ka uuringule suunanud arstilt.

Dr. Ain Pajos