kõrva siserõhk 30.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

2 kuud tagasi oli kõrva siserõhu tagajärjel tasakaalu kaotus. Selline olukord oli kuskil 1,5 kuud. Juskui siis läks mööda. Nüüd aga jälle sama lugu, küll aga vähem. Kas mul jääbki selline probleem kummitama? Hakkasid sellega, kui läksin õppima(st töötan ja õpin). Kas minu jaoks on selline pinge liiast? Käisin tegemas südame koormus testi. Midagi erilist kõrvalekallet ei tuvastatud. Küll aga on vererõhk väga madal ja nö. laisk süda. Perearsti kinnitusel töötab süda selliselt, nagu inimene magaks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Häire sisekõrva tasakaaluorganis võib põhjustada järske peapööritushoogusid, mis on seoses kehaasendi järsu muutusega. Seisund võib uuesti korduda. Asja selgitab arstlik läbivaatus.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos