unetus 14.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 72 a. Infarkt olnud 1981 a. Esinenud tasakaalukaotusi ilma teadvuse kaotuseta.Regionaalhaiglas uuriti aju ja aju verevarustust.Tõsist ei leitud.
Küsimus: häirib tugev unetus,millest see võib olla ja mida selle vastu ette
võtta.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sageli on unetus masenduse ja depressiooni esmaseid tunnuseid. Ravi antidepressandiga võib une normaliseerida.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591