kiiresti abi vaja 09.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
mina olen 19-aastane neiu,aastal 2001 oli mul ajukasvaja operatsioon.Ajukasvaja oli healoomulne.
Augustis 2007 otsustasin tööle minna,lisaks olid mul veel ühed kursused nii,et tegemist jätkus.Ka aastalõpp oli kiire,vahel jäi isegi unest puudus. Vahel tunnen,et peas toimuks nagu midagi imelikku.Ja eile lõi valu pähe,see toimus õhtu jooksul paa-kolm korda.Alguses oli tugevam valu,aga pärast kui istuda sain,siis olid nõrgemad valud.Äkki te oskate öelda,millest see tingitud võib olla!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peavalud üldiselt ei ole iseloomulikud ajukasvajale ja sageli on põhjused teised. Täpsemalt saab öelda vaid peale uuringutega tutvumist ja läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591