Neeruvalu 07.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul juba mitmendat päeva seljas valud. Aga ainult vasakul pool.Tundub nagu valutaks neerud. Kuid ma ei ole ka kindel. Vahel valutab terve vasakpoolne külg. Joostes käivad valud läbi ja ööseti on paha magada. kuna päris igas asendis ei saa olla, siis lööb jälle natuke tugevam valu sisse. Muidu aga tuikab kogu aeg vasak pool.
Paar aastat tagasi käisin ka neeruvalude pärast perearsti juures ja siis ka öeldi et väike põletik sees ja pidin antibiootikume sööma.
2 aastat tagasi, kui ma rase olin, olin ma neeruvalude pärast haiglas kuna ma ise olen nii kõhna ja laps oli suur, siis surus ta tugevalt mu neerudele ja see tegi piinavat valu.
Kas võib tõesti jälle mingi põletik olla, või on see mingi muu valu.
Kahtlen just tänu sellele, et mul terve üks külg valus on ja et valud ka ette poole löövad, mitte ainult selja taha.
Jään teie vastust ootama ja tänan juba ette ära. =)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Neeruvaagna põletikud võivad põhjustada neerukive, nii et tuleks läbida neeruuuringud.

Dr. Ain Pajos