Terviseprobleem. 16.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere olen 32 noormees viimasel 2 kuul on olnud probleemiks see et näpud ja varbad surisevad ning näpuotsad kipuvad tuimaks minema samuti higistavad peopesad ja jalatallad.Pearinglus ja valutamine on ka viimasel ajal sagenenud,samuti on tekkinud unetus ja isutus.Kas tegemist võib olla stressiga või on midagi viltu närvisüsteemiga.Tegin paar kuud tagasi terviseauditi mis väitis et kõik on korras.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla stressist tingitud regulatsioonihäirega. Terviseaudit seda ei diagnoosi.

Dr. Ain Pajos