Jalgade tundlikus 14.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere lp. doktor!

Oli tavaline tervise kontrollimine (töökohalt saadeti). Öeldi, et kõik korras. Endale tundus aga üks seik natuke teisiti kui tavaliselt. Nimelt kumbki jalg ei reageerinud koputamisele. (Näpuga sain küll kinnisilmi otse nina pihta). Varem on ikka jalad jõnksuga reageerinud. Arst ei öelnud midagi. Mina hakkasin sellele alles kodus mõtlema. Kas peaksin midagi kontrollima? Vanust 54, naine.

Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui muid kaebusi ei ole, siis närveerimiseks ei ole põhjust.

Dr. Ain Pajos