vappumised 05.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 30 aastane mees, viimasel ajal olen tundnud eneses kummalisi vappumisi või tõmbluseid. Väliselt ei ole midagi märgata kuid aegajalt tunnen peas ning kehas tõmbluseid mis on äärmiselt häirivad. Algul esines seda paari nädala jooksul korra ning kestis umbes paar-kolm tundi, nüüd on aga sagenenud ning võib kesta kogu päeva. Oskate öelda, millega võib tegu olla, mis ala arsti peaks külastama?
Paremat!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kahjustuse või haiguse korral närvisüsteemis peaksid need tõmblused siiski olema nähtavad. Küsitlege ka oma lähedasi.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591