Jalalabad on kuidagi tundetud ja lähevad kuumaks 12.11.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen väga mures oma 25.a. poja pärast, nimelt ta kurdab, et tal jalalabad on kuidagi tundetud ja lähevad kuumaks. Perearst saatis neuroloogi juurde, sinna saab alles kuu aja pärast,kas oskate öelda milles asi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on hulginärvide kahjustus nn. polüneuropaatia. Tuleb kindlasti minna vastuvõtule, kuna vajalikud on lisauuringud.

Dr. Ain Pajos