Peavalu ja peale seda sinikad jalal 31.10.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mure selline olen 33a naine ja aegajalt on sellised sümptomid. Süda hakkab hästi kõvasti peksma, hakkab paha ja üle ihu nagu tuleks värin sisse ja peale seda kas järgmisel päeval või ülejärgmisel on jalgadel sinised plekid. Ja seda esineb vahel kord kuus vahel rohkem. Olen käinud ajuuuringul hiljuti see oli korras, ainuke mis mul on hemoglobiin on ´109 ja rauadepoo on peaaegu et tühi arsti sõnutsi 9. See aga ei tohiks selliseid sümptomeid anda. Arvasin juba, et tegu insuldi moodi asjaga. Aitähh vastamast!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Seisund ise meenutab paanikahoogu seoses depressiooni v. ärevusega. Plekid jalgadel on ilmselt väikesed verevalumid millede põhjus jääb ebaselgeks.

Dr. Ain Pajos