Näonärvipõletik 31.10.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on probleem, põdesin mai kuus näonärvipõletikku nüüdseks on kõik nagu okei kui siis ainult selle näo poole silmalaug on veel aeglane, aga nüüd panin tähele veel seda, et selle näo poole närvid tõmblevad pidevalt eriti silma närvid, kas see on normaalne?
Ja teine küsimus, et olen lapseootel, kas sünnitus võib tekitada mulle püsiva näo(selle) poole halvatuse?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lihastõmblused peale näopoole halvatust on seoses näonärvi kahjustusega. Proovige vältida näonärvi ärritamist (elektriravi, nõelravi, külmetused) . Tegemist on tüsistusega sageli seoses liiga intensiivse raviga.
Sünnitus teie näonärvile tavaliselt ohtlik ei ole.

Dr. Ain Pajos