valu varvastes 30.10.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Pöördun Teie poole sellise probleemiga,et mul valutab suur varvas vasakul jalal kui ma toetun ta peale, eriti veel kui jalas natukenegi kitsam jalanõu või väike konts.Toasussidega on kõige parem.Keskhaigla vältimatus abis tehti pilt mille kohaselt on kõik korras.Nõmme pol. dr Rink saatis vereanalüüsile.Kusihape normis,kolesterool ja kõik muu ka normis.Ibuprofeen ja määrimine pole aidanud.Dr.Rink soovitas muretseda laiemad jalanõud või istuda kodus haiguslehel.Minu nõudmisel siiski sain saatelehe neuroloogi juurde. Tema määras tabletid.Reumarohud,valuvaigistid ja kuna rääkisin ka krampidest jalgades siis ka
krampide tabletid.Midagi pole paremaks läinud ainult need rohud hakkavad mul maole ja süda on paha ja iiveldab,pea käib ringi.Muidugi lähen ma neuroloogi jutule uuesti,kuid see valu kestab mul juba neljas nädal.Liipan jalga ,valugrimass näol .Ma ei oota kiiret ravi,kuid see mis praegu minuga toimub tundub mulle juba pikale veninuks.
Küsingi Teilt ,mis on Teie arvates minu valu põhjuseks.Tänan.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on valu põhjuseks muutused varba või labajala liigestes ja konsulteerida tuleks ortopeedi või reumatoloogiga.

Dr. Ain Pajos