iiveldus. 28.10.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere mul on selline mure et juba1,5 nädalat on mul pea oimukohapealt surisenud mitte ei valuta vaid nagu pulseeriks nüüd on mul veel tekkinud tugev iiveldus mis asub just kõris mitte maos ja selline üldine nõrks on ka.Pidevalt on eriti õhtupoole väike palavik selline 37,1.Ise olen 28 aastane naine ja mullle on tehtu kuuaega tagasi kompuuter tomograafia ka mis ei näidanud midagi,kilpnääre oli ka korras.Samas on mul esinenud ärevushäired.Aga selline kehva enesetunne segab juba hirmsasti normaalset elu.Kahjuks teie vastuvõtule ei saa tulla sest elan saaremaal.Ettetänades murelik saarlane.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Täpselt siin haigust pakkuda ei saa, kuid depressioonist tingitud regulatsioonihäired on tõenäolised. Minge neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
TEL 6 748 591