Närvide tõmblused 23.10.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Noormees, 30-aastane, kes on aastaid ka tarvitanud antidepressante ja rahusteid, kannatab aeg-ajalt silmalau tõmbluste (tikide) all ja samuti närvide tõmbluste käes käelihastes. Need on kestnud aastaid vaheaegadega.Aasta-paar tagasi vaevles ta ka ühepoolse kõrva kohina käes. See on nüüdseks taandunud. Seetõttu ta ei saa magada, mis omakorda paneb teda neelama tablette (Saroteen,radedorm). Ka pea valutab tal väga tihti. On tehtud peaaju uuringud, kuid need olid korras. Teeb sporti, õpib kõrgkoolis, töötab osalise tööajaga. Kas on võimalik seda ravida ja kas on mõtet pöörduda neuroloogi poole?(kõrvakohina pärast tal neuroloogi poolt ajuuuring tehti)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pidev unerohu tervitamine ei ole õige. Tuleks konsulteerida neuroloogi või psühhiaatriga.

Dr. Ain Pajos