krambid 10.07.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere! mul on selline mure, et laps 2- kuune ja selle ajajooxul on tal esinenud imelikud krambid, väljendub see selles,et laps läheb lillax, tõmbab ennast kipra ja ägiseb,nii umbes 5-10 sek. ,siis kõik jälle korras,perearst ei osanud midagi kosta ja neoroloogi järjekord alles augustis!!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mikropediaatrid töötavad lastehaiglas ja seal on ka erakorraline vastuvõtt. Hoogude kordumisel pöörduge sinna.

Dr. Ain Pajos