külmatunne liigeses 28.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen keskealine meesterahvas. Probleemiks külmatunne ja valud ühe jala liigestes. Nahk on katsudes soe, aga värvuselt heledam kui teine jalg (teises jalas valusid pole).

Perearst tegi röntgenpildi, aga ütles, et selle järgi on kõik korras. Milles võib probleem olla ja kuidas saaksin valust ja külmatundest üle?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Külmatunne ja naha kahvatus viitavad nahaveresoonte spasmile mida põhjustavad erinevad haigused. Liigestevalud viitavad reumatoloogilisele protsessile. Konsulteerige reumatoloogiga.

Dr. Ain Pajos