Silmade ees virvendab 21.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mis võiks olla põhjuseks, kui järsku tekib silmade ette sinist värvi virvendus ? Nii juhtus 63a mehega, kui ta metsas küttepuude varumisega tegeles - äkki hakkas rohi ühes kohas siniselt helendama, sinised jutid jooksid nagu värvimuusika puhul. See kestis lühikest aega, kuid ehmatas ära. Mees on füüsilise tööga harjunud ja tervis üldiselt korras, ka silmadega pole olnud probleeme.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalikud on verevarustushäired silmapõhjas. Tuleks külastada silmaarsti.

Dr. Ain Pajos