Valu rangluu piirkonnas 18.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen juba pikemat aega märganud enda juures valulikku piirkonda keha paremal pool rangluu juures. Hommikul ärgates kui kondid magamisest veel kanged, on eriti valus, siis lohutan end, et jumal tänatud ma olen elus, tunnen oma keha. Tegelikult see valu süvenbeb, isegi katsudes on nii valus, kuid ta ei ole luusisene, ei lihaseline vaid justkui luude peane närvivalud.
Kas on selleks mõnda ravimit või füsioteraapilist ravi. Võimeldes ära ei kao, mõneks ajaks pehmendab olukorda, kuid kas alati ongi õige võimelda ja kumba oleks õigem kasutada kuuma või külma dušši.
Ma siiralt loodan heale nõule!
Lugupidamisega
Riina.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Esmalt tuleks siiski põhjus selgitada. Alustage perearstist.

DR. Ain Pajos