paremas õlas tugev valu 22.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 51 aastane naine. Tervis on muidu korras, aga nüüd peale viirushaigust lõi paremasse õlga valu, mis kiirgab ka paremasse kätte. Pead paremale poole keerata ei saa siis on valus. Käsi peab olema teatud asendis. Magada on väga halb, sest kui hakkad keerama lööb õlga ja kätte tugeva valu. Muidu teen hommikuti õlale ja kätele võimlemisharjutusi, see natuke aitab. Valu on kestnud juba 3 päeva ja nüüd on ka pea valutama hakanud just otsa eest. Olen määrinud end iboteni salviga (ma ei tea kas kirjutasin õigesti) See natukeseks ajaks aitab.
Ilusat kevadet soovides T.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on närviärritus seoses kaelalülidevahelise kõhrketta muutustega. Vajalik oleks rö. pilt kaelalülidest ja neuroloogiline läbivaatus.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591