Kas võin tööle naasta? 07.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minul selline mure, et olen 2 nädalat haiguslehel olnud. Käisin kiropraktiku juures, kes väitis, et mul alaseljas selgroos disk välja tulnud. ravi on kallis ja selleks rohkem võimalust hetkel pole. Neuroloogi juurde sain aja alles järgmiseks esmaspäevaks ehk alles nädalapärast. Töölt helistatakse pidevalt ja küsitakse, et kas juba saan minna. Selg on küll paremaks läinud, aga ikka annab tunda ja on üpris valulik. Küsimus selles, kas ma võin proovida tagasi tööle minna või on asi ohtlikum kui "mina" arvan? tööks on autodele lisavarustuse paigaldamine. vaja palju selili pinges ning kõveras olla.

Ette tänades,
Andres

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõveras istumine ja raskuste tõstmine võib haigust uuesti ägestada.

Dr. Ain Pajos