sollarium,autokool 03.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Ma olen 19-aastane tüdruk.Mul oli viis aastat tagasi ajukasvaja.Peale operatsiooni õppisin kõike uuesti tegema:käima,jooma ja kkirjutama,kui mingit arengupeetust mul küll pole.Käin koolis ja olen oma võimete kohta suhteliselt tubli,ainult natuke esinevad veel tasakaaluhäired ja käekiri on halb.Kuid mul oleks kaks küsimust:
1)Tahaksin väga solaariumisse minna.Kuid ma ei tea,kas see võib mulle kuidagi halvasti mõjuda?Kas minu olukorras inimene võiks sinna minna?
2)Soov oleks autokooli minna,aga ma ei tea, kas ma tohiks sinna minna!
Tänud ette

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

1.Mõõdukas solaariumi kasutamine ei ole kahjulik.
2. Kui ei ole teadvusekaotuse hoogusid, võite minna autokooli.