Vasakus kehapooles (eriti käes) tuimus 02.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Viimastel nädalatel tunnen, et vasakus käes ja natukene ka jalas on õrn tuimuse ja kiheluse ("sipelgate") tunne. Otseselt pole jäsemed tuimad, kuid ebamugav on siiski. Olen viimasel 4 kuul küllaltki intensiivselt jõutrenni teinud ning toitumisest sisuliselt kõikvõimalikud rasvad välja jätnud.. Äkki on põhjus kusagil siin? Igaljuhul paneb antud olukord mind muretsema ning sooviksin infot edaspidise tegevuse suhtes.

Parimate tervitustega,
Nele

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui sipelgate tunne tekib vasakus käes jalas üheaegselt ja kestab lühikest aega, on põhjust minna neuroloogi vastuvõtule kuna vajalikud on abiuuringud.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591