Tõmblevad lihased. 23.04.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, umbes poolteist aastat tagasi hakkasid mu jalad imelikuks muutuma. Õhtuti rahuolekus enne uinumist tundusid eriti ebamugavad. nüüd juba pool aastat olen märganud, et sääremarjades on pidevad pisikesed tõmblused, vahel on kogu lihases erinevates kohtades väikesed tõmlused, nii et selline tunne nagu lainetaksid jala sees. Olen märganud, et vahel on juba käelihased ka tõmdlema hakanud.
arst soovitas väikeses annuses mingit epilepsia rohtu. olen juba kaks kuud neid söönud, teevad väga uimaseks ja jalad tõmblevad endiselt.
kas see on ohutu või peaksin veel abi otsima?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks pöörduda neuroloogi vastuvõtule. Ilmselt on vajalik ka ENMG uuring (suunab neuroloog).
Dr. Ain Pajos