Surumistunne otsmiku piirkonnas? 29.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Silmaarst diagnoosis silmade allergia, kuu aega pean kasutama silma tilku erinevaid. Samas surub otsmiku piirkonnas pidevalt. Ütleme, et ikka juba üle nädala järjest. Kas allregial ja surumistundel võib omavahel seos olla?
Samas kui hakkasin tundma seda paha tunnet, oli mul ka vererõhk väga kõrge 112/170. Vererõhk normaliseerus, aga pea mitte.

Kena kevade jätku!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Allergia võib soodustada üldist ärevust, mis on sage põhjus survetundele peas.

Dr. Ain Pajos