Täiendus küsimusele 23.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Lp dr Pajos.

Olen seesama, kes käis 2.märtsi hommikul teie vastuvõtul ja kirjeldasin just oma kartusi sclerosis multiplexiga. Nimelt jäi juurde lisamata, et käed-jalad üsna sagedasti valutavad ning vasakul pool suhteliselt kõrva lähedal on hetkelised tuimad valusööstud, mis käivad juba mitmendat päeva. Ka vasaku kulmu kohal ja meelekohas on kestnud närvivalu. Valuvaigistit pole võtnud,sest tavaliselt on see möödunud päeva jooksul. Kuid põses pole varem sellist valu tundnud. Oli küll tükk aega tagasi tuikav tunne kõrvas.
Küsimus on ikka endine.Kas minu ettekujutused või vajab siiski uurimist?

Lugupidamisega

Inga

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valud ei ole iseloomulikud SMle.

Dr. Ain Pajos