Käelaba "surnud" 14.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Paar nädalat tagasi tundsin, et sõrmedes on pidev suremise tunne. Perearst soovitas minna massaaži. Sai käidud. Tunne ikka sama ja nüüd kogu käelabas. Käsi väsib ära kui sellega midagi teen: kirjutan, koorin kartuleid, triigin. Ja sõrmedes ikka see pidev "suremise" tunne. Täna ei seisnud enam õmblusnõel ka sõrmede vahel. Tegemist parema käega.
Millega võib tegemist olla ja kust abi saaks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline põhjus on käenärvi kompressioon randmeliigese sisepinnal pidevast käelaba painutusest . Abi võib olla spetsiaalse langeti kandmisest, mis hoiab randmeliigese sirge.

Dr. Ain Pajos