tere. 06.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mure siis selline, kuidas oleks võimalik lasta teha endale uuringud , asjadest, mis võivad tekitada ärevus ja paanika häireid (ntks olen kuulnud miskit kilpnäärme ületalitusest) jne. Olen käinud ka teie juures juba vastava murega kirjutasite rohud Saroten 25mg, fenasepam1 mg ja diazepeks 5 mg minu teada. Nende rohtude võtmine tekitas talumatu ebareaalsus ja uimasus tunde. Seroxati olen võtnud ka see ei aidanud. Olen 20 aastane noormees , ja tulevik tundub praeguses olukorras täiesti lootusetu:(. Rohud teevad talumatult uimaseks ja nii nagu sombi ka võimatu elada. Ennem ärevus ja paanika häirete teket polnd isegi palaviku rohkem kui kord paari aasta tagant. Sõpru on ja tegelen motorspordiga samuti ka peres ok kõik, ei saa õelda et sellest asi tingitud oleks. Äkki oleks kuidagi võimalik teha uuringud ajust , kilpnäärmest ja hormoonide tasakaalust vei millest iganes see ärevus ja paanika häire veib tekkinud olla. Sest olukord tundub minu jaoks juba kahjuks lootusetu:( ette väga tänades M.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kilpnäärme hormoonide uuringule saab saata perearst. Kui analüüsid on korras, tuleks konsulteerida psühhiaatriga.

Dr. Ain Pajos